Wimbledon na Eurosportu: Sledujte tenisové hvězdy v akci!

Eurosport Wimbledon

Wimbledon na Eurosportu

Fanoušci tenisu se můžou těšit na Wimbledon na Eurosportu! Živé přenosy, sestřihy nejlepších momentů a rozhovory s hvězdami jako Novak Djoković a Iga Świąteková vás čekají po celé dva týdny turnaje. Sledujte drama na legendárním travnatém dvorci a užijte si napínavé bitvy o nejprestižnější tenisový titul. Eurosport vám zprostředkuje veškeré dění z All England Clubu s profesionálním komentářem a analýzou expertů.

Živé přenosy a program

Sledujte vaše oblíbené sporty živě! Nabízíme širokou škálu sportovních přenosů z celého světa. Nalaďte si fotbalovou Ligu mistrů, napínavé tenisové turnaje Grand Slam nebo strhující zápasy NHL. Pro fanoušky motorsportu máme připravené přenosy Formule 1 a MotoGP. Kompletní program živých přenosů a další informace najdete na našem webu v sekci "Program". Nezapomeňte si také prohlédnout naši nabídku sportovních výsledků a statistik.

Hvězdy Wimbledonu 2023

Wimbledon 2023 přivítal na kurtech celou plejádu tenisových hvězd. Mezi největší favority patřil Novak Djoković, který toužil po svém osmém titulu z Wimbledonu. Srbský tenista potvrdil svou dominanci a po finálové bitvě s Carlosem Alcarazem zvedl nad hlavu další grandslamovou trofej. Mezi ženami kralovala Iga Świąteková, která si připsala už svůj čtvrtý grandslamový titul. Polská tenistka ve finále porazila Arynu Sabalenkovou a potvrdila tak svou pozici světové jedničky. Na travnatých dvorcích All England Clubu se představila i řada českých tenistů. Nejlépe si vedla Markéta Vondroušová, která se probojovala až do čtvrtfinále.

Analýzy a komentáře expertů

V této sekci najdete hloubkové analýzy a komentáře od předních odborníků z různých oblastí. Naši experti sdílejí své znalosti a názory na aktuální dění, ekonomické trendy, politické otázky a další důležitá témata. Poskytují vám tak cenné informace a komplexní pohled na problematiku, abyste si mohli utvořit vlastní názor. Sledujte pravidelně tuto rubriku a rozšiřte si své obzory díky fundovaným komentářům a analýzám od renomovaných odborníků.

Historie Wimbledonu na Eurosportu

Eurosport dlouhá léta přináší fanouškům tenisové vzrušení z Wimbledonu přímo do jejich domovů. Již od 90. let minulého století tato stanice vysílá zápasy z nejslavnějšího tenisového turnaje světa, a to včetně legendárních bitev Borise Beckera, Peta Samprase či sester Williamsových. Eurosport nabízí komplexní pokrytí Wimbledonu, od úvodních kol až po finálové zápasy ve dvouhře i čtyřhře. Diváci se mohou těšit na živé přenosy, sestřihy nejlepších momentů, rozhovory s hráči a experty a další doprovodný program. Díky Eurosportu si tak fanoušci tenisu mohou vychutnat atmosféru Wimbledonu naplno, a to v češtině.