Novasport 5: Sportovní lahůdky, které si nesmíte nechat ujít!

Novasport 5

Nabídka Novasportu 5: Co se vysílá?

Sportovní fanoušci se můžou těšit na další nabitý týden na Nova Sport 5. Hlavním tahákem je španělská fotbalová La Liga, kde uvidíme zápasy jako Valencia CF - Real Sociedad nebo Atlético Madrid - Sevilla FC. Basketbaloví nadšenci si přijdou na své s NBA, ...

Cena a dostupnost: Pro koho se vyplatí?

Záleží na tom, co od produktu očekáváte a jaký máte rozpočet. Pro běžné uživatele, kteří hledají spolehlivý produkt s dobrým poměrem ceny a výkonu, bude produkt dobrou volbou. Pokud ale vyžadujete nejvyšší výkon a nejnovější technologie, pravděpodobně se poohlédnete po něčem jiném. V takovém případě je nutné počítat s vyšší cenou. Před nákupem doporučujeme porovnat ceny u různých prodejců a zkontrolovat dostupnost případných slev a akcí.

Konkurence na trhu: Čemu Novasport 5 čelí?

Novasport 5, jakožto nový hráč na poli sportovních stanic, vstupuje do ringu s již zavedenými soupeři. Mezi ty největší patří bezesporu O2 TV Sport, nabízející širokou škálu fotbalových lig i dalších sportů. Dalším silným konkurentem je Sport TV s exkluzivními právy na hokejovou NHL a další atraktivní soutěže. Nesmíme zapomenout ani na stanice jako Eurosport, Nova Sport nebo ČT sport, které si drží své věrné diváky. Novasport 5 tak čeká nelehký úkol zaujmout diváky v silně konkurenčním prostředí. Zda se mu to podaří, ukáže až čas a divácký zájem.

Pro fanoušky: Klady a zápory kanálu.

Pro fanoušky sportovních přenosů je sledování zápasů na vybraném kanálu dvousečná zbraň. Na jednu stranu láká exkluzivní obsah, dostupný jen předplatitelům. Můžete se těšit na zápasy vaší oblíbené ligy, turnaje nebo třeba i na dokumenty ze zákulisí. To vše bez reklam a v prvotřídní kvalitě. Jenže za tuto výsadu si připlatíte. Měsíční poplatky můžou být pro někoho vysoké a sledovanost jen pár zápasů měsíčně se nemusí vyplatit. Navíc, ne každý zápas vašeho oblíbeného týmu bude dostupný, což může být frustrující. Před podpisem smlouvy si proto důkladně prostudujte nabídku, ať víte, do čeho jdete.

Publikováno: 17. 06. 2024

Kategorie: sport

Autor: LeosZadrazil

Tagy: novasport 5 | televizní kanál zaměřený na sport