Hlasy Eurosportu CZ: Kdo komentuje vaše oblíbené sporty?

Eurosport Cz Komentátoři

Hvězdy Eurosportu CZ

Eurosport CZ se pyšní týmem zkušených komentátorů a expertů, kteří divákům přinášejí sportovní dění s nadšením a profesionálním přístupem. Mezi stálice sportovní redakce patří komentátor Tomáš Jílek, jehož hlas provází fanoušky cyklistikou již dlouhá léta. Fotbaloví nadšenci se můžou těšit na komentáře a analýzy od zkušeného fotbalisty a trenéra Luboše Kozla. Tenisové turnaje sledujte s komentářem Davida Kozla, který se v minulosti sám věnoval profesionálnímu tenisu. Eurosport CZ vám tak přináší sportovní zážitky s těmi nejlepšími.

Kdo komentuje jaký sport?

Jaromír Bosák je stálicí fotbalových přenosů, jeho hlas provází fanoušky už desítky let. Hokejové bitvy komentuje s nadšením Robert Záruba, jehož "vyprodaný dům" se stalo legendárním. Atletiku srozumitelně a poutavě přibližuje komentátor Michal Dusík. Vavřinec Hradilek, bývalý vodní slalomář, vnáší do komentování závodů své bohaté zkušenosti. Basketbalové zápasy s vervou komentuje Jiří Zídek, bývalý hráč NBA. A napínavé souboje na tenisových kurtech s grácií glosuje David Kozohorský.

Zajímavosti ze zákulisí

Věděli jste, že kostýmy pro hlavní postavy se šily ručně přes tři měsíce? A co teprve scéna z plesu, ta se natáčela ve skutečném zámku a účastnilo se jí na dvě stě komparzistů! Natáčení neprobíhalo vždy hladce. Například scéna s holuby se musela opakovat desetkrát, než se podařilo ptáky zkrotit. A perlička na závěr? Hlavní představitelka během natáčení propadla kouzlu starých receptů a ve volném čase pekla pro celý štáb dobové zákusky!

Nové tváře Eurosportu CZ

Eurosport CZ vítá ve svém týmu nové tváře, které obohatí sportovní zpravodajství a komentáře. Fanoušci se můžou těšit na zkušeného sportovního novináře Jana Nováka, který se Eurosportu vrací po několika letech. Jeho hlas bude provázet diváky přenosy z fotbalové Ligy mistrů. Další posilou je talentovaná komentátorka Petra Svobodová, která se zaměří na tenis a atletické závody. Eurosport CZ si klade za cíl přinášet divákům ty nejzajímavější sportovní momenty s profesionálním komentářem a analýzami.

Rozhovory s komentátory

Vždycky vás zajímalo, co se honí hlavou sportovním komentátorům během zápasu? Nebo jak se připravují na přímý přenos? V našem novém seriálu článků "Rozhovory s komentátory" vám tyto otázky zodpovíme. Každý měsíc vám přineseme rozhovor s jinou známou tváří sportovní žurnalistiky. Dozvíte se, jak se dostali ke komentování, co je na jejich práci baví nejvíc a s jakými výzvami se musí potýkat. Prozradí vám také tipy pro začínající komentátory a historky z natáčení, na které jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít první díl s legendárním fotbalovým komentátorem už příští týden!

Nejlepší hlášky komentátorů

Sportovní komentáře, to je kapitola sama pro sebe. Někdy vtipné, jindy trapné, ale téměř vždy nezapomenutelné. Kdo by neznal legendární "Rosický to dává na Baroše, ten dává gól, je to tam!" od Jaromíra Bosáka? Nebo památné "Je to tam, je to tam, je to taaam!" od Roberta Záruby? A co teprve emotivní výlevy Tomáše Jílka? Tyhle hlášky se staly nedílnou součástí sportovních přenosů a fanoušci je milují. Dokážou rozesmát, dojmout i vyburcovat emoce. Ať už fandíte hokeji, fotbalu nebo jinému sportu, určitě máte v paměti nějakou tu hlášku, která vám utkvěla v hlavě.

Budoucnost Eurosportu CZ

Eurosport CZ má před sebou zajímavou budoucnost. S rostoucí popularitou streamovacích služeb se i Eurosport adaptuje a rozšiřuje svou online nabídku. Diváci se můžou těšit na exkluzivní sportovní přenosy, originální dokumenty a analýzy od předních sportovních expertů. Eurosport CZ plánuje dále investovat do technologií a inovací, aby fanouškům přinesl co nejlepší sportovní zážitky.

Publikováno: 07. 06. 2024

Kategorie: sport

Autor: LeosZadrazil

Tagy: eurosport cz komentátoři | informace o komentátorech na eurosport cz